Hakkımızda

İstanbul Ortodontik Tedavi Kliniği Olarak Kaliteli Tedavi İmkanı Sunuyoruz

Kaliteli bir yaşam için ortodontik sağlığın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Tecrübeli  ve uzman kadromuz ile İstanbul’da ortodontik tedavi alanında profesyonel hizmet veriyoruz. Ekonomik ve erişilebilir fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Bizi tercih eden her bir kişinin ortodontik sağlığını önemsiyoruz. Bunun için ücretsiz ilk muayene hizmeti sunarak ortodonti sıkıntısı yaşayan kişilerin neye ihtiyacı olduğunu tespit ediyor, gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz. Her bir ihtiyacı kişi özelinde tespit ediyor ve diş sağlığı hizmetlerimizden yararlanan tüm misafirlerimizin %100 memnuniyet ile mutlu olmasını sağlıyoruz. Her bir adımda yanınızda oluyor ve taleplerinize cevap vermeye hazır bekliyoruz.

ortodontik tedavi diş hekimi

Dt. Volkan Yakut Diş Hekimi

Dentaoris Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği kurucu ortağı olan Diş hekimi Volkan Yakut İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Meslekte başarı için iş aşkının ve hayat boyu eğitimin gerekliliğine inanan Volkan Yakut mesleki yenilikleri takip etmekte ve devamlı olarak eğitim programlarına katılmaktadır. Kendisi yeni nesil diş hekimliğini vizyon edinmiş olup bu vizyonu yönetim ekibine dahil olduğu Dentaoris Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine de yansıtmaya özen göstermektedir. Volkan Yakut aynı zamanda 20 ülkede etkinlik gösteren Business Network İnternational Türkiye’de (BNİ) diş hekimliği koltuğunu teslim etmektedir. 

Mesleki ilgi alanları: endodonti, estetik restorasyonlar, periodontoloji.

ortodontik tedavi diş hekimi

Dt. Esma Özlem Aydın Diş Hekimi

Dt.Esma Özlem Aydın İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 1997 yılında mezun olmuştur. Çeşitli özel kliniklerde yıllarca tecrübe edinmiş olup özel ilgi alanı olan protetik ve restoratif tedavi alanlarında çeşitli eğitimlere katılmaya devam etmektedir.Özlem Aydın halen Dentaoris Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde görev almaktadır. Evli ve 1 çocuk annesidir.

Mesleki ilgi alanları:restoratif tedaviler, endodontik tedaviler, protetik tedaviler

ortodontik tedavi diş hekimi

Dt. Hakan Yakut Diş Hekimi

Dentaoris Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği kurucu ortağı olan Diş Hekimi Hakan Yakut Bezmialem Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Cerrahi tedavilere olan ilgisinden dolayı implant-implant üstü protezler ve bilgisayarlı tomografi ile oral diagnoz konularında çeşitli eğitimlere katılmış olup eğitim ve araştırmalarına halen devam etmektedir. Hayat boyu eğitimin gerekliliğine inanan Hakan Yakut tıbbi yenilikleri takip etmekte ve yönetim ekibine dahil olduğu Dentaoris Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği’ne yeni nesil diş hekimliği vizyonu ile katkılarını sürdürmektedir.

Mesleki ilgi alanları:cerrahi tedaviler, protetik tedaviler, restoratif tedaviler

ortodontik tedavi diş hekimi

Dt. Hamiyet Geçkin Diş Hekimi

Diş hekimi Hamiyet Geçkin 2000 yılında İstanbul üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. İşini çok severek yaptığını belirten Hamiyet Geçkin halen Dentaoris Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmaktadır. Hamiyet Geçkin evli ve bir çocuk annesidir.

Mesleki ilgi alanları:restoratif tedaviler, endodontik tedaviler, protetik tedaviler

Ortodontik Tedavi Kliniği'nin Uzman ve Tecrübeli Kadrosu İle Tanışın!

Ortodontik sağlık hayatlarımızı etkileyen önemli bir faktördür. Yapılan her bir tedavinin önemini bilen uzman kadromuz aracılığıyla, ortodontik sağlık konusunda derinlemesine bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Ücretsiz ilk muayene hizmetimiz bünyesinde, sizleri en uygun ortodontik tedaviye yönlendiriyoruz. Ortodontik tedavi fiyatları konusunda her zaman ulaşılabilirliği ön planda tutuyoruz. Uygun fiyat politikamız, uzman kadromuz ve alandaki gelişmeleri sıkı takip eden personelimiz ile her bir hizmetin kalitesini takip ediyoruz. Gülümseyerek ayrılacağınız ortodontik tedavi öncesinde, sırasında ve sonrasında güler yüzlü kadromuz ile sizleri tanımayı dört gözle bekliyoruz.

Yılların Deneyimi ile Her Zaman Sağlığınızı Ön Planda Tutuyoruz!

Sağlığın herkes için önemi bilen Ortodontik Tedavi Kliniği kadromuz sayesinde sizler de uzun zamandır kafanızın içerisinde yer etmiş birçok konudan hızlıca uzaklaşabilirsiniz. Her bir sorunuzu cevaplamaktan memnuniyet duyacak sertifikalı ve ödüllü ekibimiz ile sizlerin tedavi sürecinizi en iyi nasıl ilerleyebileceğini deneyimlerimize dayanarak bizler düşünüyoruz. Bu sayede sizler de ortodontik sağlığınızın ne kadar önemli olduğunu bir kere daha hatırlama fırsatı yakalayacaksınız. Sağlığınızın ön planda olduğu kurumumuzda rahatça gülümsemenin önemini fark edeceksiniz.

ortodontik tedavi diş hekimi

Ortodontik Tedavi Hasta Yorumlarımız Tedavi alan hastalarımız hakkımızda ne düşünüyor?

Ortodontik Tedavi Kliniğimizde Ücretsiz İlk Muayene İçin Hemen Bizi Arayın Ortodontik tedavi konusunda uzman hekimlerimizle size en uygun tedaviye karar verin

Sertifikalarımız, Ödüllerimiz ve Sağlık Alanındaki Üyeliklerimiz Diş sağlığı alanındaki deneyimlerimiz sayesi tüm önemli sertifikalara sahibiz

ortodontik tedavi üyelik
ortodontik tedavi üyelik

Ortodontik Tedavi Kliniği ve Diğer Her Konuda Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın