Hizmetlerimiz

Şeffaf Plakla Diş Düzeltme, Diş Teli, veya Lingual Ortodonti İçin Doğru Adrestesiniz

Ortodontist tıbbın farklı disiplinlerinde kendini kanıtlamış deneyimli ekibimiz ile sizlere hizmet vermek için buradayız. Ücretsiz ilk muayene fırsatını yakalamak için hemen bizimle iletişime geçin. Yapacağımız ön muayene sonrasında tedavi sürecini birlikte kararlaştırıp, sizi ortodontik sorunlarınızdan bu sorunlardan kaynaklanan ağrılardan ivedi olarak kurtaralım.

Ücretsiz İlk Muayene Randevusu Almak İçin Hemen Bize Ulaşabilirsiniz

Ortodontik Tedavi Hizmetlerimiz

Şeffaf Plak

Bazen genetik bazen de dış faktörler nedeniyle dişlerin anatomik görünümünde bozukluklar meydana gelebilir. Bu bozukluk bazen beslenmeyi baltalama, bazen şiddetli sancı bazen de yalnızca anti estetik görüntü gibi olumsuz sonuçlar doğurabilir. Buna benzer çarpık diş sorunlarına çözüm olarak geliştirilen şeffaf plakla diş düzeltme tedavisini sizlere sunuyoruz.

Diş Teli Tedavisi

Diş teli tedavisi hemen hemen herkesin aşina olduğu son derece efektif bir tedavi metodudur. Doğal anatomik şekli bozulan dişlerin tekrar doğal hale dönmesi için uygulanan bu yöntem dişleri sürekli doğal halde durmaya zorlayan, böylece zamanla normal konumlarına oturmasını sağlayan teller aracılığıyla yapılır. Kliniğimiz bu konuda profesyonel ve verimli hizmet vermektedir.

Lingual Ortodonti

Diş bozukluklarını düzeltme tedavileri arasında en çok bilinen yöntemlerden birisi de lingual ortodontidir. Diğer yöntemlere göre uygulaması zor olsa da tecrübeli diş hekimlerimizle bu işlem oldukça kolay gelecektir. Özellikle diş düzeltme tedavisi süresince estetik kaygıları olan hastalarımızda bu yöntemi oldukça sık bir şekilde uyguluyoruz.

Ortodontik Tedavi Hizmeti Alan Hastalarımız Tedavi alan hastalarımız hakkımızda ne düşünüyor?

Ücretsiz Ortodontik Tedavi Muayenesi İçin Bizi Arayın Diş düzeltme konusunda uzman hekimizle en uygun tedaviye karar verin

Sertifikalarımız, Ödüllerimiz ve Sağlık Alanındaki Üyeliklerimiz Diş sağlığı alanındaki deneyimlerimiz sayesi tüm önemli sertifikalara sahibiz

ortodontik tedavi üyelik
ortodontik tedavi üyelik

Ücretsiz Randevu İçin Hemen Bize Ulaşın Tedavinize yapacağımız ücretsiz randevudan sonra karar verin